Prekių pirkimo/grąžinimo sąlygos

Prekių pristatymas

Pirkdami prekes www.zvejuparduotuve.lt galite pasirinkti Jums priimtiniausią prekių pristatymo būdą.

Prekes pristatome tą pačią darbo dieną didžiuose Lietuvos miestuose, atsimti prekes autobusų stotyje. Siuntos gavėjas gali atsiimti siuntinį patogiu laiku, pateikęs asmens dokumentą. Net dvi dienas gautos siuntos saugomos nemokamai.

OMNIVA Paštomatų adresai:

VENIPAK Paštomatų adresai:

Atsiimkite prekes Lazdynų mikrorajone, Vilniuje Jums patogioje vietoje. 2. Prekių pristatymas į terminalą ar paštomatą. “Pastabose įrašykite į kurį atsiėmimo punktą pristatyti. Kaina 3,68 €. Kai prekė bus pristatyta į Jūsų pasirinktą terminalą gausite SMS pranešimą į apsipirkimo metu nurodytą telefono numerį. 3. Pristatymas Jūsų nurodytu adresu Kaina  4,24€. Siuntos sunkesnės nei 10 kg papildomai apmokęstinamos 3 €, o siuntos sunkesnes nei 25 kg - 6 € 

Prekių pristatymas Vilniuje per 1 val. kitose miestose per 1 darbo dieną. Užsakymai kurie yra apmokėti darbo dieną (I-V) iki 12 valandos yra išsiunčiami tą  pačią dieną ir pristatomi sekančia darbo dieną.

Paysera mokėjimo būdai:

 

Lietuvos kredito unijos
AS Luminor bankas
AS Citadele bankas
AB SEB bankas
AB bankas
AB Šiaulių bankas
UAB Medicinos bankas

Taisyklės

1.PREKIŲ PRISTATYMO/GRĄŽINIMO SĄLYGOS

Internetu pas mus galite pirktas prekes gražinti per 14 dienų. Mes Jums pinigus grąžinsime per 3 darbo dienas. Prekė negali būti naudota, praradusi prekinę išvaizdą, pakuotė negali būti pažeista. Jeigu prekė nekokybiška Jūs turite teisę mums ją grąžinti per 14 darbo dienų. Mes įsipareigojame prekę pakeisti į kokybišką arba grąžinti Jūsų sumokėtus pinigus.

Grąžinant prekes, reikia laikytis šių sąlygų:

*Grąžinama prekė turi būti originalioje pakuotėje (šis punktas netaikomas grąžinant nekokybišką prekę)

*Prekė negali būti pirkėjo sugadinta;

*Prekė negali būti praradusi prekinę išvaizdą (šis punktas netaikomas grąžinant nekokybišką prekę);

*Pirkėjas turi gražinti prekę tokios pačios komplektacijos kokios ir gavo.

Pirkdami prekes www.zvejuparduotuve.lt galite pasirinkti Jums priimtiniausią prekių pristatymo būdą.

2. Bendrosios nuostatos

1. Naudotis e. parduotuvės paslaugomis turi teisę:

1.1. veiksnūs fiziniai asmenys, ne jaunesni kaip 18 metų amžiaus;

1.2. nepilnamečiai nuo penkiolikos iki aštuoniolikos metų amžiaus tik turėdami tėvų, įtėvių arba rūpintojų sutikimą, išskyrus tuos atvejus, kai savarankiškai disponuojama savo uždarbiu ar stipendija;

1.3. juridiniai asmenys;

1.4. visų aukščiau nurodytų asmenų įgalioti atstovai.

2. Jeigu Jūs norite naudotis e. parduotuvės paslaugomis, privalote užsiregistruoti. Registracija laikoma įvykusia ir galiojančia, kai Jūs elektroniniu būdu pateikiate informaciją apie save ir perėjote prie tolimesnių veiksmų.

3. Jūsų pateikti asmens duomenys (vardas, pavardė, adresas, el. pašto adresas, telefonas) registruojantis e. parduotuvėje saugomi ir tvarkomi vadovaujantis Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu Nr. IX–1296 bei aprašyta „Privatumo politika“.

4. Prekių kainos, nurodytose. parduotuvės prekių kataloge, galioja tik perkant šias prekes e. parduotuvėje. Prekių kainose. parduotuvėje yra nurodytos įskaičius PVM. Pristatymo kainos neįskaičiuotos. Pateiktos nuotraukos gali skirtis nuo realių produktų.

5. Pirkimo – pardavimo sutartis tarp Jūsų ir www.zvejuparduotuve.lt laikoma sudaryta nuo to momento, kai Jūs e. parduotuvėje, suformavę prekių krepšelį, nurodę pristatymo adresą, pasirinkę apmokėjimo būdą ir susipažinę (perskaitę paspaudžiate mygtuką „Susipažinau ir sutinku su Pirkimo taisyklės“) su šiomis Taisyklėmis, paspaudžiate mygtuką „Patvirtinti užsakymą“. Sutartis pasirašyta tarp www.zvejuparduotue.lt ir tarp Jūsų yra saugoma e. parduotuvėje.

6. Apie pirkimo – pardavimo sutarties sudarymą www.zvejuparduotuve.lt Jus informuoja išsiųsdamas pranešimą Jūsų nurodytu el. pašto adresu.

 2. Baigiamosios nuostatos

7. www.zvejuparduotuve.lt pasilieka teisę sustabdyti, savo nuožiūra pildyti, keisti šias Taisykles ir kitus su Taisyklėmis susijusius dokumentus, apie tai Jus informuodamas e. parduotuvėje. Taisyklių papildymai ar pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo dienos, t. y. nuo tos dienos, kai jie yra patalpinami e. parduotuvės sistemoje.

8. Jeigu Jūs nesutinkate su nauja Taisyklių redakcija, pakeitimais, Jūs turite teisę jų atsisakyti, su sąlyga, kad Jūs prarandate teisę naudotis e. parduotuvės paslaugomis.

9. Jei po Taisyklių pakeitimo Jūs ir toliau naudojatės e. parduotuvės teikiamomis paslaugomis, laikoma, kad Jūs sutinkate su nauja Taisyklių redakcija ar pakeitimais.

10. Visi nesutarimus dėl šių Taisyklių vykdymo sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti per 30 (trisdešimt) dienų, nesutarimai sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

11. Šioms Taisyklėms taikoma Lietuvos Respublikos teisė.

12. www.zvejuparduotuve.lt neatsako už kitų įmonių tinklalapiuose pateiktą informaciją, net jeigu Klientas patenka į šiuos tinklalapius per www.zvejuparduotuve.lt elektroninėje parduotuvėje esančias nuorodas.